יועצים לתואר בוגר

שם היועץ שעות קבלה טלפון פקס דוא"ל בניין, מס' חדר
פרופ' יהודה אנזל ראש המכון - 02-6594210 02-5662581 -
דר' קרן ארליך-הספל יו"ר המגמה למדעי כדור-הארץ בתיאום עם מזכירת החוג 02-6584974 02-5662581 בנין מדעי כדור הארץ, אגף צפון, חדר 302
דר' קרן ארליך-הספל ראש החוג בתיאום עם מזכירת החוג 02-6584974 02-5662581 בנין מדעי כדור הארץ, אגף צפון, חדר 302
אוקיאנוגרפיה
שם היועץ שעות קבלה טלפון פקס דוא"ל בניין, מס' חדר
פרופ' חזי גילדור ראש החוג לחטיבה בתיאום עם מזכירת החוג 02-6584393 02-5662581 בניין מדעי כדור הארץ, חדר 312
פרופ' אמוץ עגנון ראש החוג - 02-6584743 02-5662581 בנין כדור הארץ, חדר 216
גב' מגי פרקין - 02-6584923 - בנין כדור הארץ, חדר 120
גאולוגיה
שם היועץ שעות קבלה טלפון פקס דוא"ל בניין, מס' חדר
פרופ' ארי מטמון ראש החוג - מוסמך בגיאולוגיה/ מוסמך בגאולוגיה עם התמחות בגאו-ארכיאולוגיה - 02-6586703 02-5662581 בנין גאולוגיה, אגף דרום, חדר 12
גב' מגי פרקין מוסמך בגיאולוגיה/ מוסמך בגאולוגיה עם התמחות בגאו-ארכיאולוגיה 02-6584923 - בנין כדור הארץ, חדר 120
הידרולוגיה ומשאבי מים
שם היועץ שעות קבלה טלפון פקס דוא"ל בניין, מס' חדר
פרופ' עמנואל סיימון ראש החוג - 6586875 02-5662581 בנין כדור הארץ, אגף דרום חדר 306
גב' מגי פרקין - 02-6584923 - בנין כדור הארץ, חדר 120
חטיבה במדעי הים
שם היועץ שעות קבלה טלפון פקס דוא"ל בניין, מס' חדר
פרופ' אמוץ עגנון יו"ר החוג בתאום מראש עם מזכירת החוג 02-6584743 02-5662581 בנין כדור הארץ, חדר 216
מדעי האטמוספרה
שם היועץ שעות קבלה טלפון פקס דוא"ל בניין, מס' חדר
דר' קרן ארליך-הספל ראש החוג - 02-6584974 02-5662581 בנין מדעי כדור הארץ, אגף צפון, חדר 302
גב' מגי פרקין - 02-6584923 - בנין כדור הארץ, חדר 120
מדעי הסביבה
שם היועץ שעות קבלה טלפון פקס דוא"ל בניין, מס' חדר
דר' אלון אנגרט ראש החוג - 02-6584758 - בנין כדור הארץ, חדר 313 צפון
שם היועץ שעות קבלה טלפון פקס דוא"ל בניין, מס' חדר
פרופ' אלכס סמורודינצקי יועץ לעניני מילואים יום ה' 14:30-16:00 02-5494552 02-5494505 בנין רוטברג, חדר A427
הנדסת חשמל ומחשבים עם התמחות בהנדסת מחשבים
שם היועץ שעות קבלה טלפון פקס דוא"ל בניין, מס' חדר
פרופ' עמי ויזל ראש החוג יום ב' 16:00-17:00 02-5494539 02-5494539 בנין רוטברג, חדר B427
פרופ' דן מרום ראש החוג - 02-6584365 02-6585117 בנין ברגמן, חדר 202
גב' הילה חיו-דנין רכזת חוג - 02-5494502 02-5494502 בנין רוטברג, חדר B303
הנדסת חשמל ומחשבים עם התמחות באופטואלקטרוניקה ומיקרואלקטרוניקה
שם היועץ שעות קבלה טלפון פקס דוא"ל בניין, מס' חדר
פרופ' דן מרום ראש החוג יום א' 09:30-11:00 בתאום עם אסתי בטלפון 02-6584365 02-6584365 02-6585117 בנין ברגמן, חדר 202
גב' הילה חיו-דנין רכזת חוג - 02-5494502 02-5494502 בנין רוטברג, חדר B303
מדעי המחשב
שם היועץ שעות קבלה טלפון פקס דוא"ל בניין, מס' חדר
פרופ' אלכס סמורודינצקי תלמידי שנים ב' וג' יום ה' 14:30-16:00 - בנין רוטברג, חדר A427
דר' עמית צורן תוכנית משולבת מדעי המחשב ובצלאל - 02-5494657 - בנין רוטברג, חדר B511
פרופ' דפנה וינשל ראש החוג בתיאום מראש באמצעות הדוא"ל (יש לגשת למזכירות קודם הפגישה כדי להפיק תדפיס ציונים) 02-5494542 02-5494605 בנין רוטברג, חדר B530
דר' אביב זהר תלמידי שנה א' בתאום מראש מאמצעות דוא"ל - בנין רוטברג, חדר A406
גב' מרים אדרי רכזת החוג - 02-5494501 02-5494505 בנין רוטברג, חדר 303B
מדעי המחשב וביולוגיה חישובית
שם היועץ שעות קבלה טלפון פקס דוא"ל בניין, מס' חדר
דר' תומי קפלן ראש החוג יום א' 09:00-10:00 או בתאום מראש באמצעות דוא"ל 02-5494506 - בנין רוטברג, חדר B529
גב' הילה חיו-דנין רכזת חוג - 02-5494502 02-5494502 בנין רוטברג, חדר B303
פיסיקה יישומית
שם היועץ שעות קבלה טלפון פקס דוא"ל בניין, מס' חדר
פרופ' דן מרום ראש החוג - 02-6584365 02-6585117 בנין ברגמן, חדר 202
שם היועץ שעות קבלה טלפון פקס דוא"ל בניין, מס' חדר
פרופ' דימה גלמן ראש החוג - 02-6584588 02-6585279 בנין פילדלפיה, חדר 120
פרופ' דימה גלמן ראש חוג ויועץ תלמידי שנה א' בתיאום מראש 02-6584588 02-6585279 בנין פילדלפיה, חדר 120
דר' אלעד גרוס יועץ שנה ב' בתיאום מראש 02-6585544 - בנין לוס אנג'לס, חדר 40
פרופ' גיל שוהם יועץ שנה ג' יום ב' ו-ה' בין השעות: 14:00-16:00 02-6585611 - בנין ברנדמן, חדר 202
שם היועץ שעות קבלה טלפון פקס דוא"ל בניין, מס' חדר
פרופ' ברק קול ראש החוג בתיאום טלפוני 02-6585226 - בניין לוין, חדר 9
דר' אלכס רצקר תלמידי שנה א' יום ג' משעה 17:00 עד 18:00 02-6586329 - בניין דנציגר ב', חדר 203
פרופ' דרור אורגד תלמידי שנה ב' בתאום מראש באמצעות דוא"ל 02-6586980 - בניין דנציגר ב', חדר 214
פרופ' חגי אייזנברג תלמידי שנה ג' בתיאום במייל 02-6585228 - בנין מרקס, חדר 101
ביופיסיקה
שם היועץ שעות קבלה טלפון פקס דוא"ל בניין, מס' חדר
דר' אילון שרמן יועץ תלמידי בוגר - 02-6586878 - בניין דנציגר ב', חדר 102
שם היועץ שעות קבלה טלפון פקס דוא"ל בניין, מס' חדר
פרופ' יבגני סטרחוב זיכויים ופטורים ימי רביעי 16:00-17:00 02-6584793 - בנין שפרינצק, חדר 107
פרופ' רות לורנס-נאימרק יועצת תלמידי בוגר יום א' 11:00-12:00 02-6586213 - בנין מנצ'סטר, חדר 5
פרופ' יעקב ורשבסקי יו"ר החוג בתיאום מראש 02-6586798 - בניין רוס, חדר 71
שם היועץ שעות קבלה טלפון פקס דוא"ל בניין, מס' חדר
פרופ' אורן אוסטרזצר-בירן יועץ תלמידי בוגר - 02-6586455 - -
דר' אלון זסלבר יועץ ללימודים לפני ההרשמה - 02-6585828 - -
פרופ' ניר קרן ראש החוג - 02-6585337 - בנין סילברמן חדר 401-1
אקולוגיה, אבולוציה והתנהגות
שם היועץ שעות קבלה טלפון פקס דוא"ל בניין, מס' חדר
פרופ' אריאל צ'יפמן ראש החוג 02-6584981 - -
ביוכימיה מבנית ומולקולרית
שם היועץ שעות קבלה טלפון פקס דוא"ל בניין, מס' חדר
פרופ' תומר רביד ראש החוג - 02-6584349 - בניין סילברמן, חדר 1-523
ביולוגיה תאית והתפתחותית
שם היועץ שעות קבלה טלפון פקס דוא"ל בניין, מס' חדר
דר' אמיר עדן ראש החוג - 02-6584981 - בנין סילברמן חדר 3-564
גנטיקה
שם היועץ שעות קבלה טלפון פקס דוא"ל בניין, מס' חדר
פרופ' ערן משורר ראש החוג - 02-6585161 - בנין סילברמן, חדר 541-2
מדעי החיים (ביולוגיה) - בתכנית אתגר
שם היועץ שעות קבלה טלפון פקס דוא"ל בניין, מס' חדר
פרופ' ניר פרידמן - 02-5494557 - בנין סילברמן, חדר 2-313
פרופ' ערן משורר - 02-6585161 - בנין סילברמן, חדר 541-2
מדעי המוח וההתנהגות
שם היועץ שעות קבלה טלפון פקס דוא"ל בניין, מס' חדר
פרופ' מרשל דבור ראש החוג - 02-6585085 - בניין סילברמן, אגף 3, חדר 533-3
מדעי הצמח (בוטניקה)
שם היועץ שעות קבלה טלפון פקס דוא"ל בניין, מס' חדר
פרופ' אורן אוסטרזצר-בירן ראש החוג - 02-6586445 - -
תוכנית משולבת במדעי הכימיה והביולוגיה
שם היועץ שעות קבלה טלפון פקס דוא"ל בניין, מס' חדר
פרופ' דוד אנגלברג - 02-6584718 - -
דר' מיטל רכס - 02-6584551 - -
מדעי החיים (פסיכוביולוגיה)
שם היועץ שעות קבלה טלפון פקס דוא"ל בניין, מס' חדר
פרופ' שגיב שיפמן - 02-6585396 02-6586975 בנין סילברמן, חדר 2-317
דו חוגי ביולוגיה – קוגניציה
שם היועץ שעות קבלה טלפון פקס דוא"ל בניין, מס' חדר
דר' ענת מריל יועצת תלמידי בוגר - 02-5883302 - -
שם היועץ שעות קבלה טלפון פקס דוא"ל בניין, מס' חדר
פרופ' מיכה אשר כל השנים - 02-6585742 - בנין לוס אנג'לס, חדר 31
דר' אלון אנגרט יועץ תלמידי מדעי הסביבה בוגר בתאום טלפוני / דוא"ל 02-6584758 - בנין כדור הארץ, חדר 313 צפון
היחידה להוראת התכנות
שם היועץ שעות קבלה טלפון פקס דוא"ל בניין, מס' חדר
דר' אריה שלזינגר - 02-6585506 - בנין למדע, חדר 13
תכנית משולבת במדעים מדויקים: פיסיקה-כימיה
שם היועץ שעות קבלה טלפון פקס דוא"ל בניין, מס' חדר
גב' קרן בכר - 02-6586588 - בנין רוס, קומה ג', חדר 306
רציונליות
שם היועץ שעות קבלה טלפון פקס דוא"ל בניין, מס' חדר
גב' רומינה גולדמן - ‎02-6584135‏ - -