יום פתוח ללימודים מתקדמים בפקולטה למתמטיקה ולמדעי הטבע

יום רביעי, 22.3.17 בשעה 11:00

מתמטיקה, הנדסה ומדעי המחשב, כימיה, פיסיקה, פיסיקה יישומית, מדעי החיים, מדעי כדור הארץ.

רשימת תוכניות:

Physics, Applied Physics, Chemistry, Computer Science, Computer Science and Computational Biology, Mathematics, Statistics, Botany, Cellular and Developmental Biology, Genetics, Brain and Behavioral Sciences, Structural and Molecular Biochemistry, Ecology and Evolution, Bio-Engineering, Hydrology, Geology, Oceanography, Biotechnology, Atmospheric Sciences, Brain Sciences, and Environmental Sciences.

להרשמה יש לפנות לאילונה גז'ליבה טלפון 02-658722

רשימת התוכניות כאן

 

 

 

 

 

 

 

לו"ז כללי

11:00-11:30

מפגש עם הדיקן באולם קנדה

11:30-12:00

ביקור בפוסטרים וחשיפה למחקר בפקולטה

12:00-12:30

12:30-13:00

פיזור לחוגים הספציפיים

13:00-13:30

הרצאות וסיורים בחוגים

 

 

לו"זים חוגיים

כימיה

12:30-13:15 – התכנסות בחדר הסמינרים של המכון לכימיה, בניין לוס אנג'לס קומת כניסה
13:15-14:30 – הרצאות חוקרים:

  • 13:20-13:40 הרצאה (1): "השימוש בכימיה של סלנוציסטאין ללמוד כימיה ביולוגית של חלבונים", ד"ר נורמן מטאנס.

  • 13:40-14:05 הרצאה (2): "Extreme Photochemistry", פרופ' דניאל סטראסר.

14:05-14:35 – דבר ראש החוג
14:35-15:00 – "מיומנו של סטודנט": מפגש עם סטודנטים ותיקים למוסמך
15:00-15:30 – סיור במעבדות

פיסיקה

13:00 – דבר ראש מכון וראש החוג, חדר סמינרים, דנצינגר ב'
13:50 – כיבוד ומפגש עם תלמידים
14:15 – סיור סבב ראשון
15:00 – הפסקה
15:15 – סיור סבב שני
16:15 – מפגש סיכום + מפגש עם נציגי קבוצות.

פיסיקה יישומית

 13:30-13:45 – התכנסות כיבוד, אולם ברגמן
13:45-14:00 – הצגת המחלקה
14:00-14:15 – לימודי מוסמך במחלקה
14:15-14:30 – הרצאות בזק של תלמידי מוסמך מצטיינים
14:30-15:00 – הרצאה של בוגר המחלקה מהתעשייה
15:00-15:30 – מפגש קפה ועוגיות עם תלמידי מוסמך
15:30 – סיור חופשי במעבדות ומפגש עם חברי סגל וסטודנטים

הנדסה ומדעי המחשב

13:30 – התכנסות עם כיבוד קל (רוטברג B220)
13:45 – שיחת פתיחה עם יועצי המוסמך, ד"ר גיל שגב וד"ר עודד שוורץ
14:00 – פרופ' אורנה קופרמן, "מתואר ראשון לתואר שני, ממכונות טיורינג למערכות ריאקטיביות"
14:20 – ד"ר תומי קפלן, "ביולוגיה חישובית – האם אנחנו מסוגלים לקרוא את הקוד של עצמנו?"
14:40 – פרופ' מיכאל שפירא, "לתקן את האינארנט
15:00 – מפגש עוגיות וקפה עם סטודנטים ותיקים

מדעי כדור הארץ

12:30-13:00 – כיבוד והתכנסות, אולם 109
13:00-13:15 – ראש החוג למדעי האטמוספירה פרופ' הספר קרן
13:15-13:30 – ראש החוג לגיאולוגיה פרופ' ארי מטמון
13:30-13:45 – ראש החוג לאוקיאנוגרפיה פרופ' חזי גילדור
13:45-14:00 – ראש החוד להידרולוגיה ומשאבי מים בישראל פרופ' אפרת מורין
14:00-14:15 – ראש החוג למדעי הסביבה פרופ' אלוןאנגרט
14:15 – סיור במעבדות

מדעי החיים

12:30 – התכנסות באולם ראשל וכיבוד
13:00 – ביוכימיה – פרופ' תומר רביד
13:20 – מדעי המח וההתנהגות – פרופ' מרשל דבור
13:40 – גנטיקה – פרופ' מיכל גולדברג
14:00 – ביולוגיה תאית- פרופ' אמיר עדן
14:20 – מדעי הצמח – פרופ' אורן אוסטרזצר- בירן
14:40 – אא"ה – פרופ' אריאל צ'יפמן
15:00 – סיור במעבדות

מתמטיקה

13:15-13:30– התכנסות באולם 2 של בניין מתמטיקה וכיבוד קל.
13:30-13:50 – פרופ' רז קופרמן, על התכנית המוסמך.
13:50-14:45 – פרופ' יונתן ברויאר, הרצאה בנושא "מבוא לתורה ספקטרלית"
14:45-15:15 – מפגש עם מרצים וסטודנטים על קפה ומאפים.

אתם גם מוזמנים להרצאת אשנב למתמטיקה ע''י פרופ' ענר שלו
"מחבורות לאלגבראות לי ובחזרה" שתתקיים באותו יום בין השעות 18:00-19:00.
 ההרצאה מתאימה לתלמידי שנה ב' ומעלה