טקס הענקת תעודות בוגר

הענקת תעודות בוגר - תמונה ראשית

 
טקס הענקת תעודות הבוגר במדעי הטבע שחל בתאריך 9 ביוני, נערך זו השנה השנייה במתכונת החדשה והמיוחדת. הטקס חולק לשני חלקים: טקס מרכזי ברחבת הדשא המוריקה והקסומה בקמפוס אדמונד י. ספרא, וטקסים חוגיים ברחבי הקמפוס ובהם חולקו התעודות למסיימים, לפי חוג לימודיהם.
 
            טקס מרגש ויפהפה זה הוא אחד האירועים המרכזיים והחשובים בפקולטה, המהווה עבור הבוגרים ציון דרך משמעותי בחייהם האישיים והאקדמיים.
 
 
 
 
            לבאי הטקס המתינה קבלת פנים מרשימה, חגיגית וערבה לחיך ברחבת אולם ווייז. בהנחייתו של פרופ' יואל ששון, כמיטב המסורת, הוזמנו בזה אחר זה לשאת את ברכתם, דיקן הפקולטה - פרופ' יגאל אראל וכן אורחת הכבוד בטקס - רעיית נשיא המדינה, גב' נחמה ריבלין. גב' ריבלין היא גמלאית האוניברסיטה ועבדה שנים ארוכות במעבדות המחקר במכון למדעי החיים. גב' ריבלין שיתפה את הנוכחים בנימה מרתקת והומוריסטית כאחד, בחוויותיה משהותה באוניברסיטה ואנו מודים לה מקרב לב על נכונותה להשתתף בטקס זה.
            זמרת הסופרן הישראלית - יעלה אביטל, בלוויית הנגנים גדעון ברטלר ועדיאל שמידט, ואתה הנגנים, הנעימו את הטקס בשני קטעים אמנותיים: "חיוכים" ו"החיים יפים", אשר הקסימו את האורחים ואף עוררו דמעות התרגשות בעיני רבים.
            ד"ר עינת אלבין, מהמרכז לחינוך משפטי קליני בפקולטה למשפטים ריתקה את הנוכחים בהרצאתה המאלפת על "אחריות חברתית בעידן האינדיבידואליזם ומיד אחריה, גב' אלכסנדרה חריזמן-נציגת הסטודנטים, נשאה דברי ברכה בשם המסיימים.
            הטקס המרכזי נחתם בחלוקת תעודות הבוגר לתלמידים שסיימו לימודיהם בהצטיינות יתרה, ואשר קיבלו גם שי צנוע מהדיקן. הודות לעבודה המוקפדת של כל העוסקים במלאכה, חוויית האירוע תהדהד אצל כולם עוד תקופה ארוכה, ולפחות עד הטקס הבא...