יום הקריירה בפקולטה למתמטיקה ולמדעי הטבע

יום קריירה 2016 בקמפוס ספרא - תמונה ראשית

יום הקריירה, שהתקיים בתאריך 25 במאי, היה יריד מיוחד בו השתתפו יותר משלושים חברות מתחומים שונים במדעי הטבע – כימיה, מדעי החיים, פיסיקה, מדעי המחשב ומדעי כדור הארץ.

           בין החברות המשתתפות נכחו המכון הגיאופיסי לישראל, טבע, אדמה, Check Point, HP, IBM, Infinity Labs R&D, Intel, Merck, Mobileye ועוד.

 

 

 

 

           יום הקריירה היה שיתוף פעולה מיוחד בין הפקולטה למתמטיקה ולמדעי הטבע, ספריית הרמן ואגודת הסטודנטים. המטרה העיקרית הייתה להפגיש בין החברות השונות בתעשייה המתוחכמת (High Tech) לבין הסטודנטים. המפגש יצר אפשרויות רבות עבור הסטודנטים להכיר חברות שונות המחפשות כוח אדם איכותי ומצד שני אפשר לחברות לנסות ולגייס סטודנטים שנמצאים בשלבים האחרונים של לימודיהם בפקולטה. הפקולטה למדעי הטבע עושה מאמץ ומשקיעה רבות על מנת להביא את התעשייה המתוחכמת לתוך הקמפוס ולחשוף את הסטודנטים במהלך לימודיהם לנעשה בתעשייה ולדרישות שלה בתחומי ההשמה.

           בכל שנה מתקיים יום קריירה על רחבת הדשא המרכזי של הפקולטה. השנה הושקעו מאמצים רבים לגיוון על-ידי גיוס של חברות מכל התחומים, השקעה בפעילויות וכיבוד לנוכחים באירוע. פרופ' דני מנדלר, סגן-הדיקן למחקר בפקולטה, סיפר כי "שיתוף הפעולה ההדוק בין הפקולטה לספרייה ולאגודת הסטודנטים היה פורה ומדהים. התחלנו לבנות מסד של חברות בתחומי ההיי-טק כאשר דגש גדול הושם על חברות בתחומי הכימיה, ביולוגיה ומדעי כדור הארץ". המטרה לשנה הבאה היא שיום הקריירה ייחשף לכמה שיותר סטודנטים ובוגרים של הפקולטה.