שדרות טבע וגלריות: המוזיאון הפתוח בקמפוס א. ספרא

שדרות טבע וגלריות, המוזיאון הפתוח בקמפוס א. ספרא, מזמין את קהילת האוניברסיטה ואת כלל הציבור ליהנות ממוצגים מרשימים ויפים של טבע ומדע.
 
בביקורכם, אתם מוזמנים לקחת עלון "בשבילי הקמפוס" מהעמדה שנמצאת בסמוך לכניסה המרכזית מול המזרקה. העלון יוביל אתכם דרך התערוכות של המוזיאון הפתוח אל מקומות מיוחדים נוספים ברחבי הקמפוס. בואו ללמוד על אקולוגיה, אבולוציה, עצים, ציפורים ועוד, דרך שלטי המידע המפורטים, המדריך בטלפון החכם, והספר על עצי הקמפוס " Fifty Tree Tales " הזמין לקניה בחנות "אקדמון" שליד הכניסה.
 
התערוכות המוצגות בשדרות טבע וגלריות: גינת האבולוציה של הצמח, שביל נדידת הציפורים, הטיילת בחורשה, מסלול הכרת העצים בקמפוס. בסוף הקיץ הקרוב תפתח גם תערוכה על מחקר רב-תחומי בקמפוס.
 
בואו להציץ לתוך גינת האבולוציה של הצמח. דרך דוגמאות של פרחים יפיפיים וההסברים שבשלטים, תפגשו בהתפתחויות האבולוציוניות הגדולות ביותר במהלך 500 מיליון שנות היסטוריה של הצמחים.
 
שביל נדידת הציפורים מציג 50 ציפורים צבעוניות מברונזה, בגודל נאמן למקור, של ציפורים נודדות המבקרות בקמפוס בעונות השונות. דרך התצוגה המרהיבה תוכלו לראות ולגעת בציפורים כל השנה.
 
בואו לבקר בטיילת חורשת הקמפוס (נגישות מלאה לכיסאות גלגלים) ולראות כיצד לטבע, שלעתים קרובות נראה כחסר סדר, יש סדר משלו. באביב 2015 יוצבו בחורשה שלטי הסבר.
 
שדרות טבע וגלריות, פרי יוזמתו של פרופ' ג'ף קמחי מהמכון למדעי החיים, היא יחידה של הרשות לקהילה ולנוער. לקבלת מידע נוסף על שדרות טבע וגלריות, בקרו באתר: www.npg.org.il או צפו בסרטון - סיור לימודי בגבעת רם.