מכוני מחקר וחוגים

היחידה להוראת התכנות

שם תפקיד טלפון דוא"ל
גב' הילה מושיוב ראש/ת היחידה 02-6586297
גב' מאירה גב מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6586297

המכון לכימיה

שם תפקיד טלפון דוא"ל
גב' מיכל נוה מזכיר/ה לענייני הוראה 02-6585273
גב' טלי חאזי מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6585267
פרופ' דימה גלמן יו''ר החוג - ראש החוג 02-6584588
גב' אסתי בן-שוען מנהל/ת אדמיניסטרטיבי 02-6586291
פרופ' שלמה מגדסי יו''ר מכון
גב' תמר ערבה מזכיר/ה בכיר/ה 02-6586125

המכון למדעי החיים

שם תפקיד טלפון דוא"ל
גב' נילי ורשוב עוזר/ת מינהל 02-6584899
פרופ' אורן אוסטרזצר-בירן יועץ - יועץ החוג 02-6586455
פרופ' עודד ליבנה יו''ר מכון 02-6586191
אקולוגיה, אבולוציה והתנהגות
שם תפקיד טלפון דוא"ל
גיא בלוך מנהל/ת מחלקה 02-6584320
גב' אורה קרטמן מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6585075
ביוכימיה מבנית ומולקולרית
שם תפקיד טלפון דוא"ל
גב' רות מועלם עוזר/ת מינהל 02-6586447
פרופ' תומר רביד יו''ר החוג - ראש החוג 02-6584349
גב' שרה גבריאל מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6585445
פרופ' דוד אנגלברג מנהל/ת מחלקה 02-6584718
ביולוגיה תאית והתפתחותית
שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' בני ארואטי מנהל/ת מחלקה 02-6585915
דר' אמיר עדן יו''ר החוג - ראש החוג 02-6584981
גב' אפרת ברנדווין עוזר/ת מינהל 02-6585985
גב' שרון ברגר מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6585337
גנטיקה
שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' מיכל גולדברג מנהל/ת מחלקה 02-6586452
גב' שרה גבריאל מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6585445
גב' דליה שמעוני מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6585105
מדעי הכימיה והביולוגיה
שם תפקיד טלפון דוא"ל
דר' מיטל רכס יועץ - יועצת התוכנית - כימיה 02-6584551
גב' שרון ברגר מזכירת התוכנית 02-6585337
פרופ' דוד אנגלברג יועץ - יועץ התוכנית - ביולוגיה 02-6584718
מדעי המוח וההתנהגות
שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' עידן שגב מנהל/ת מחלקה 02-6585984
גב' שרון ברגר מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6585337
פרופ' מרשל דבור יו''ר החוג - ראש החוג 02-6585085
גב' מירי רביבו עוזר/ת מינהל 02-6585100
מדעי הצמח (בוטניקה)
שם תפקיד טלפון דוא"ל
גב' אפרת ברנדווין עוזר/ת מינהל 02-6585985
פרופ' רחל גרין מנהל/ת מחלקה 02-6585391
גב' שרון ברגר מזכירת התוכנית 02-6585337

המכון למדעי כדור הארץ

שם תפקיד טלפון דוא"ל
גב' מגי פרקין מזכיר/ה לענייני הוראה - מזכירה לעייני הוראה 02-6584923
גב' קרן שושנה מזכיר/ת מכון 02-6586511
אוקיאנוגרפיה
שם תפקיד טלפון דוא"ל
גב' מגי פרקין מזכיר/ת חוג - מזכירה לעייני הוראה 02-6584923
הידרולוגיה ומשאבי מים
שם תפקיד טלפון דוא"ל
גב' מגי פרקין מזכיר/ה לענייני הוראה - מזכירה לעניני הוראה 02-6584923
חטיבה במדעי הים
שם תפקיד טלפון דוא"ל
גב' מגי פרקין מזכיר/ה לענייני הוראה - מזכירה לעניני הוראה 02-6584923
מדעי האטמוספרה
שם תפקיד טלפון דוא"ל
גב' מגי פרקין מזכיר/ה לענייני הוראה - מזכירה לעניני הוראה 02-6584923
ניהול טכנולוגיה
שם תפקיד טלפון דוא"ל
שושנה שמואל מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6586836
מדעי הסביבה
שם תפקיד טלפון דוא"ל
שושנה שמואל מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6586836

המכון למתמטיקה

שם תפקיד טלפון דוא"ל
גב' אורנה ברק מזכיר/ה לענייני הוראה 02-6584748
גב' לוצ'יה אורנשטיין מנהל/ת אדמיניסטרטיבי 02-6585982
פרופ' אילון לינדנשטראוס יו''ר מכון 02-6586834
פרופ' יעקב ורשבסקי יו''ר החוג - יו"ר החוג 02-6586798
גב' אורלי אביטל מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6585137

המכון לפיסיקה

שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' ברק קול יו''ר החוג - ראש החוג 02-6585226
פרופ' ניר שביב יו''ר מכון 02-6584470
גב' נטלי אשכנזי מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6585226
גב' אתי עדיאל מנהל/ת אדמיניסטרטיבי 02-6584692
גב' עידית מור קליין מזכיר/ה לענייני הוראה 02-6584541

חוגי לימוד

אמירים - תכנית מצטיינים - מדעי הטבע
שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' נטלי קווסטנברג-בלבן יו''ר תוכנית 02-6585400
גב' טללית גנץ מזכירת התוכנית 02-6585363
ביוטכנולוגיה
שם תפקיד טלפון דוא"ל
גב' מרגלית פינגרהוט מזכירת התוכנית 02-6586006
פרופ' עודד ירדן יו''ר תוכנית 08-9489298
רציונליות
שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' אהוד גוטל יו''ר החוג - ראש החוג ‎02-6584135‏
גב' רומינה גולדמן מזכיר/ת חוג ‎02-6584135‏
תכנית משולבת במדעים מדויקים: פיסיקה-כימיה
שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' מיכה אשר יו''ר תוכנית 02-6585742
התוכנית לניהול טכנולוגי
שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' יואל ששון יו''ר תוכנית 02-6584530
שושנה שמואל מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6586836