מכוני מחקר וחוגים

היחידה להוראת התכנות

שם תפקיד טלפון דוא"ל
גב' הילה מושיוב ראש/ת היחידה 02-6586297
גב' מאיה אבוחצירא מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6586297

המכון לכימיה

שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' שלמה יצחייק יו''ר המכון 02-6586971
גב' אסתי בן-שוען מנהל/ת אדמיניסטרטיבי 02-6586291
גב' תמר ערבה מזכיר/ה בכיר/ה 02-6586125
פרופ' דניאל הריז יו''ר החוג - ראש החוג 02-6585484
גב' אילונה גז'ילייבה מזכיר/ה לענייני הוראה 02-6585273

המכון למדעי החיים

שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' אורן אוסטרזצר-בירן יועץ - יועץ החוג 02-6586455
גב' שרון ברגר מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6585337
גב' שרה גבריאל מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6585445
גב' מיכל דהאן מנהל/ת אדמיניסטרטיבי 02-6585339
גב' קרן דניאל מזכיר/ה לענייני הוראה 02-6586541
פרופ' עודד ליבנה יו''ר המכון 02-6586191
פרופ' אריאל צ'יפמן יו''ר החוג - ראש החוג 02-6585816
מדעי הצמח (בוטניקה)
שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' אורן אוסטרזצר-בירן מנהל/ת מחלקה 02-6586455
פרופ' אורן אוסטרזצר-בירן יו''ר החוג 02-6586455
גב' מירי רביבו עוזר/ת מינהל 02-6585100
ביולוגיה תאית והתפתחותית
שם תפקיד טלפון דוא"ל
דר' אורי גת יו''ר החוג - ראש החוג 02-6585920
דר' אמיר עדן מנהל/ת מחלקה 02-6584981
גב' מירי רביבו עוזר/ת מינהל 02-6585100
אקולוגיה, אבולוציה והתנהגות
שם תפקיד טלפון דוא"ל
דר' דרור הבלנה יו''ר החוג - ראש החוג 02-6585878
פרופ' מורן יהוא מנהל/ת מחלקה 02-6585714
גב' שרית לוי מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6585390
אתגר ביולוגיה
שם תפקיד טלפון דוא"ל
דר' דרור הבלנה יו''ר תוכנית 02-6585878
מדעי המוח וההתנהגות
שם תפקיד טלפון דוא"ל
דר' מיקי לונדון יו''ר החוג - ראש החוג 02-65-86337
גב' מירי רביבו עוזר/ת מינהל 02-6585100
פרופ' עידן שגב מנהל/ת מחלקה 02-6585984
ביוכימיה מבנית ומולקולרית
שם תפקיד טלפון דוא"ל
גב' רות מועלם עוזר/ת מינהל 02-6586447
פרופ' תומר רביד יו''ר החוג - ראש החוג 02-6584349
פרופ' יוליה שיפמן מנהל/ת מחלקה 02-6584078
מדעי הכימיה והביולוגיה
שם תפקיד טלפון דוא"ל
דר' נורמן מטאנס יועץ - יועץ התוכנית - כימיה
דר' דנה רייכמן יועץ - יועצת -יועצת התוכנית -ביולוגיה 02-6586952
גנטיקה
שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' ערן משורר ראש המחלקה 02-6585161
פרופ' שגיב שיפמן יו''ר החוג 02-6585396
גב' דליה שמעוני מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6585105

המכון למדעי כדור הארץ

שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' רונית קסל מזכיר/ה לענייני הוראה - יו"ר המגמה למדעי כדור-הארץ 02-6585584
גב' מגי פרקין מזכיר/ה לענייני הוראה - מזכירה לעייני הוראה 02-6584923
פרופ' ארי מטמון מזכיר/ה לענייני הוראה - ראש המכון 02-6586703
גב' קרן שושנה מזכיר/ת מכון 02-6586511
חטיבה במדעי הים
שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' יעלה שקד יו''ר החוג - ראש החטיבה 02-6584366
מדעי הסביבה
שם תפקיד טלפון דוא"ל
דר' אלון עמרני יו''ר החוג - ראש החוג 02-6585477
גב' שושנה שמואל מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6586836

המכון למתמטיקה

שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' מיכאל הוכמן יו''ר החוג - ראש החוג למתמטיקה
פרופ' מיכאל טיומקין יו''ר המכון 02-6584575
גב' אורלי אביטל מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6585137
גב' אורנה ברק מזכיר/ה לענייני הוראה 02-6584748
גב' לוצ'יה אורנשטיין מנהל/ת אדמיניסטרטיבי 02-6585982

המכון לפיסיקה

שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' ערן שרון יו''ר המכון 02-6585674
פרופ' חגי אייזנברג יו''ר החוג - יושב ראש החוג 02-6585228
גב' אתי עדיאל מנהל/ת אדמיניסטרטיבי 02-6584692
גב' עידית מור קליין מזכיר/ה לענייני הוראה 02-6584541
גב' נטלי אשכנזי מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6585226

המחלקה לפיסיקה יישומית

שם תפקיד טלפון דוא"ל
גב' שלי אסרף רכז/ת תקציבים 02-6584817
פרופ' דן מרום ראש המחלקה - ראש המחלקה, יו"ר החוג ויועץ 02-6584851
גב' גליה שניאור רכז/ת מרכז - ברויידא 02-6586386
גב' שושנה שמואל מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6586836
גב' אסתר ויטבסקי מזכיר/ת מחלקה 02-6584365
גב' יעל בן מרדכי רכז/ת תקציבים 02-6586582

תוכניות לימודים

אמירים - תכנית מצטיינים - מדעי הטבע
שם תפקיד טלפון דוא"ל
גב' נורית סאול מזכירת התוכנית 02-6585363
דר' אלון זסלבר יו''ר תוכנית 02-6585828
ביוטכנולוגיה
שם תפקיד טלפון דוא"ל
גב' מרגלית פינגרהוט מזכירת התוכנית 02-6586006
פרופ' עודד ירדן יו''ר תוכנית 08-9489298
רציונליות
שם תפקיד טלפון דוא"ל
גב' רומינה גולדמן מזכיר/ת חוג ‎02-6584135‏
פרופ' בועז תירוש יו''ר החוג 02-6758730
תכנית משולבת במדעים מדויקים: פיסיקה-כימיה
שם תפקיד טלפון דוא"ל
דר' דניאל סטראסר יו''ר תוכנית 02-6586352
גב' קרן בכר מזכיר/ת חוג 02-6585360
התוכנית לניהול טכנולוגי
שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' יואל ששון יו''ר תוכנית 02-6584530